• EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE

Bierzemy czynny udział w projekcie „Ekokulturalne przedszkole” w ramach, którego podejmujemy „ekowyzwania”. W tegorocznej edycji skupimy się na podejmowaniu różnorodnych akcji na rzecz naszej planety, aby od najmłodszych lat zaszczepić w dziaciach chęć do działania i pokazać, że każdy ma wpływ na kondycję Ziemi i jest za nią odpowiedzialny. Grupa „Leśne Jagody” wykonała zadanie- wyzwanie w postaci stworzenia kącika makulatury, do którego trafiły: kartki, które zostały tylko częściowo wykorzystane, nieudane rysunki, kartki zadrukowane po jednej stronie. Każdy może w dowolnym momencie sięgać po papier z tego pojemnika i ponownie wykorzystać kartkę. Wspólnie dbamy o chronę drzew i oszczędzanie papieru.